gototopgototop
    Як заповнити правильно заявку та декларацію для субсидії? (детальніше тут...) ***  Новий порядок призначення житлової субсидії (детальніше тут...) *** Нове у наданні житлових субсидій (детальніше тут...) *** Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***  Рішення Жидачівської міської ради про місцеві податки і збори на території міста Жидачева: про встановлення на території міста Жидачева плати за землю (тут), зміни до плати за землю (тут), транспортного податку (тут), податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), зміни до податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиного податку (тут) та ставки акцизного податку. *** Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) ***  Жидачівсько - Миколаївський об’єднаний районний військовий комісаріат проводить відбір на військову службу за контрактом (детальніше тут...) ***  Пункти прийому відпрацьованих батарейок та акумуляторів у м. Жидачеві (детальніше тут...) ***  Просимо громадян, які не використовують виділену їм для ведення городництва земельну ділянку, подати в міську раду заяву про її вилучення (детальніше тут...)  
ОБГОВОРЕННЯ ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ ФОРМУВАННЯ ГРОМАД – ЖИДАЧІВСЬКЕ ДОТГ Друк e-mail
Субота, 23 травня 2015, 08:03

dotg-22-05-2015-122 травня у Жидачеві відбулося громадське обговорення перспективного плану формування громад, зокрема Жидачівського добровільного об’єднання територіальних громад (надалі – ДОТГ), в склад якого пропонуються громади Жидачівської міської ради, Гніздичівської селищної ради, Бережницької, Вільховецької, Зарічанської, Лівчицької, Млиниської та Рудянської сільських ради з центром у м. Жидачеві.

 
СЕСІЯ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 15.05.2015 р. Друк e-mail
П'ятниця, 15 травня 2015, 15:36

sesija_rady15 травня відбулося пленарне засідання 44-ї сесії Жидачівської міської ради. Перше питання, яке розглянули депутати, стосувалося актуальної теми – підвищення цін на газ, електроенергію та зростання житлово-комунальних тарифів. Міський голова інформував аудиторію про те, що на адресу міської ради надійшли звернення від окремих мешканців міста та окремих громад Жидачева щодо неспроможності оплати за новими тарифами. Про головні проблеми в отриманні субсидій, заповненні заяв та декларацій, про низьку платоспроможність споживачів та незадовільну якість блакитного палива, що надходить до будинків жидачівців, говорив присутній на сесії мешканець міста Володимир Тимошенко. Представник управління соціального захисту Жидачівської РДА Тетяна Попович детально розповіла про зміни у нарахуванні субсидій та відповіла на чисельні запитання. Обговоривши тему субсидій, депутати схвалили звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо перегляду тарифів.

 
НА ЗАСІДАННІ ВИКОНКОМУ МІСЬКОЇ РАДИ, 14.05.2015 р. Друк e-mail
Четвер, 14 травня 2015, 21:12

z-m-r На черговому засіданні виконавчого комітету Жидачівської міської ради, яке відбулося 14 травня, його члени розглянули питання в межах визначених законодавством повноважень і прийняли відповідні рішення.

Обговоривши пропозиції міських комунальних підприємств, заслухавши інформацію міського голови м. Жидачева Володимира Левка про стан міського господарства, учасники засідання затвердили заходи з підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2015 – 2016 років.  

Серед інших рішень, прийнятих на засіданні: затвердження зведених кошторисних розрахунків ремонтних робіт міських доріг, надання дозволу Жидачівській районній спілці споживчих товариств на розміщення зовнішньої реклами на фасаді будинку № 4 по вул. Шашкевича, надання матеріальних допомог учасникам бойових дій в зоні АТО та членам їх сімей.

Розглянувши заяву приватного підприємця Лукачат Г.І. з клопотанням про надання згоди на викуп нежитлового приміщення площею 18,77 кв. м в багатоквартирному житловому будинку № 28 на вул. Мазепи, яке перебуває в користуванні (оренда) заявниці і в якій розміщена перукарня, члени виконкому згідно діючого законодавства та Положення про  порядок  відчуження нежитлових  приміщень (будівель, споруд), що є комунальною  власністю територіальної громади  м. Жидачева, рекомендували включити це приміщення в  Перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади міста, які   підлягають  приватизації шляхом викупу, та подати його на сесію Жидачівської міської ради для затвердження.

У «Різному» обговорили питання життєдіяльності міста.

 
ПЕРШІ КРОКИ У НАПРЯМІ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ Друк e-mail
Середа, 13 травня 2015, 23:33

decentralizaciy-2-1 12 травня у Жидачівській міській раді відбулася чергова зустріч міського голови м. Жидачева Володимира Левка з головами місцевих рад – Галиною Юхман (с. Млиниська), Гнатом Кухтою (с. Бережниця), Миколою Хомином (с. Заріччя), Степаном Водка (с. Лівчиці), Іваном Оліяром (смт. Гніздичів), Володимиром Геброю (с. Руда), Василем Новаком (с. Вільхівці). Основне питання, про яке говорили керівники рад – добровільне об’єднання територіальних громад. У нараді взяли участь голова Жидачівської райдержадміністрації Олександр Пітула, перший заступник голови РДА Василь Татарин, заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук, секретар Жидачівської міської ради Ольга Лешков’ят, голова громадської ради при РДА Ігор Николин та начальник відділу статистики у Жидачівському районі Іван Салдан.

 
НАЙМОЛОДША МАТИ-ГЕРОЇНЯ ЖИДАЧЕВА ОТРИМАЛА ВІДЗНАКУ Друк e-mail
Середа, 13 травня 2015, 13:46

matir-geroinya-2015-1 13 травня у Жидачівській міській раді міський голова м. Жидачева Володимир Левко вручив відзнаку від Президента України наймолодшій матері-героїні нашого міста – Оксані Петрівні Чорній. Вітаючи пані Оксану, котра народила і виховала п’ятеро дітей, Володимир Семенович побажав миру і добра усій великій родині матері-героїні та наголосив на тому, що міська рада завжди сприятиме у вирішенні питань цієї сім’ї.

Дякуючи за нагороду, у ході теплої розмови Оксана Чорній розповіла про своїх діток: донька уже має свою родину, інші дітки вчаться – хто в коледжі, а хто ще у школі, та висловила сподівання, що майбутнє нащадків матиме перспективи у мирній Україні.

Разом з мером міста  мати-героїню привітали заступник міського голови Ярослав Гаврильчук та депутат Жидачівської міської ради Богдан Гапун. 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 137

Громадські організації та установи міста

1. Футбольний клуб "Авангард Жидачів" - www.footbal-zhydachiv.blogspot.com

2. Інформаційний бюлетень міста Жидачів "Удеч сьогодні" - www.udechzhydachiv.blogspot.com

3. Громадська організація "ЕКО-Довкілля" - www.dovkillya.hmarka.net

4. Центр творчості для дітей та молоді - www.centreofcreatiw.blogspot.com

5. Мікрорайон "За переїзд" - www.igor-fedoryshyn.blogspot.com

6. Громадська організація "Удечівна" - www.udechivna.blox.ua/html

7. Жіноча благодійна організація "Наші візії" - www.nashiviziji.blogspot.com

8. Громадська організація спортивний клуб "Аполон" - www.sportsclubapollo.blogspot.com

9. Молодіжна громадська організація "Вектор" - www.mgo-vector.blogspot.com

10. Дошкільний навчальний заклад "Теремок" - www.dnzteremok.blogspot.com

11. Жидачівська центральна районна лікарня - Хірургія - www.zcrl-hirurgiya.at.ua

12. Жидачівська дитяча музична школа - www.muzskola.blox.ua/html

13. Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 - www.zhidachivschool.at.ua

14. Жидачівське відділення Миколаївської ОДПІ - www.dpi1318.blox.ua

15. С7М (Жидачів) - https://vk.com/c7molod