gototopgototop
    Рішення Жидачівської міської ради про місцеві податки і збори на території міста Жидачева: про встановлення на території міста Жидачева плати за землю (тут), транспортного податку (тут), податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиного податку (тут) та ставки акцизного податку. *** Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) ***  Жидачівсько - Миколаївський об’єднаний районний військовий комісаріат проводить відбір на військову службу за контрактом (детальніше тут...) ***  Пункти прийому відпрацьованих батарейок та акумуляторів у м. Жидачеві (детальніше тут...) ***  Просимо громадян, які не використовують виділену їм для ведення городництва земельну ділянку, подати в міську раду заяву про її вилучення (детальніше тут...)  

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Календар новин

 січ   лютий 2015   бер

нпвсчпс
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
Julianna Willis Technology
ПРИЙНЯТО МІСЬКИЙ БЮДЖЕТ-2015 Друк e-mail
П'ятниця, 30 січня 2015, 18:00

sesija_rady30 січня відбулося друге пленарне засідання Жидачівської міської ради. Головне питання порядку денного – прийняття бюджету міста Жидачева на 2015 рік. Депутати детально ознайомилися з проектом міського бюджету на профільних комісіях, які засідали попередньо. Міський голова м. Жидачева Володимир Левко відповів на усі запитання, що стосувалися основного фінансового документа міста, зокрема щодо фінансування заборгованості дошкільних і позашкільного освітніх закладів за грудень, які у 2015 році фінансуватимуться з районного бюджету. Володимир Семенович наголосив, що дитсадки і Центр творчості для дітей та молоді, незалежно від джерел фінансування, залишаються у комунальній власності міста.

Обговорюючи проект міського бюджету, йшлося про капітальний і поточний ремонти вулиць міста, каналізування й благоустрій Жидачева. Отримавши вичерпні відповіді на усі запитання, депутати проголосували за прийняття міського бюджету одноголосно.

Серед розглянутих питань і відповідно прийнятих рішень: «Про кошторис видатків на утримання апарату Жидачівської міської ради», «Про затвердження штатних розписів апарату Жидачівської міської ради», «Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів».

Після обговорення заяв юридичних і фізичних осіб 42-га сесія завершила свою роботу.

 
ВИКОНКОМ РОЗГЛЯНУВ ПРОЕКТ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ-2015 Друк e-mail
Четвер, 29 січня 2015, 18:00

vykonkom29 січня відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради. Міський голова Володимир Левко на початку зустрічі наголосив на тому, що розглядатимуться важливі й відповідальні питання, пов’язані з життєдіяльністю міста у 2015 році.

Учасники виконкому затвердили фінансові плани підприємств, що належать до комунальної власності міста, – Міського виробничого управління комунального господарства, «Жидачівводоканалу» та «Жидачівтеплокомуненерго».

Основне питання, на якому увага присутніх була зосереджена найбільше, – проект бюджету міста Жидачева на 2015 рік. З особливостями основного фінансового документа міста на цей рік членів виконкому ознайомила начальник відділу фінансів та бюджету Жидачівської міської ради Наталія Бурда.

Виконавчий комітет прийняв рішення про затвердження акту прийняття-передачі елементу благоустрою – фонтану на площі Свободи у комунальну власність громади м. Жидачева, про впорядкування адресного господарства, про надання матеріальної допомоги учасникам АТО й членам їх сімей.

Наступного дня, 30 січня, буде продовжено сесію Жидачівської міської ради, на якій депутати розглядатимуть проект міського бюджету на цей рік.

 
ПРЕС-ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ СБУ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ Друк e-mail
Середа, 28 січня 2015, 13:18

SBY-zbroyaПрес-центр Управління Служби безпеки України у Львівській області повідомляє, що громадяни, які добровільно звернуться до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, які не зберігаються в них на законних підставах, звільняються від кримінальної відповідальності.

 
КОМУНАЛЬНИКИ РАДЯТЬСЯ 26.01.2015 р. Друк e-mail
Понеділок, 26 січня 2015, 12:46

z-m-r 26 січня міський голова м. Жидачева провів нараду з керівниками міських комунальних підприємств, на якій було обговорено поточну роботу «Жидачівводоканалу», «Жидачівтеплокомуненерго» та Міського виробничого управління комунального господарства, й окреслено основні завдання на найближчі дні.

 
42-а СЕСІЯ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Друк e-mail
П'ятниця, 23 січня 2015, 17:42

sesija_rady23 січня розпочала роботу 42-а сесія Жидачівської міської ради, на якій основні питання, що розглядалися, були пов’язані зі змінами у Податковому та Бюджетному кодексах України.

Депутати прийняли рішення про встановлення на території міста Жидачева плати за землю, транспортного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, єдиного податку та ставки акцизного податку.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 124

Громадські організації та установи міста

1. Футбольний клуб "Авангард Жидачів" - www.footbal-zhydachiv.blogspot.com

2. Інформаційний бюлетень міста Жидачів "Удеч сьогодні" - www.udechzhydachiv.blogspot.com

3. Громадська організація "ЕКО-Довкілля" - www.dovkillya.hmarka.net

4. Центр творчості для дітей та молоді - www.centreofcreatiw.blogspot.com

5. Мікрорайон "За переїзд" - www.igor-fedoryshyn.blogspot.com

6. Громадська організація "Удечівна" - www.udechivna.blox.ua/html

7. Жіноча благодійна організація "Наші візії" - www.nashiviziji.blogspot.com

8. Громадська організація спортивний клуб "Аполон" - www.sportsclubapollo.blogspot.com

9. Молодіжна громадська організація "Вектор" - www.mgo-vector.blogspot.com

10. Дошкільний навчальний заклад "Теремок" - www.dnzteremok.blogspot.com

11. Жидачівська центральна районна лікарня - Хірургія - www.zcrl-hirurgiya.at.ua

12. Жидачівська дитяча музична школа - www.muzskola.blox.ua/html

13. Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 - www.zhidachivschool.at.ua

14. Жидачівське відділення Миколаївської ОДПІ - www.dpi1318.blox.ua

15. С7М (Жидачів) - https://vk.com/c7molod