gototopgototop
    Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***  Рішення Жидачівської міської ради про місцеві податки і збори на території міста Жидачева: про встановлення на території міста Жидачева плати за землю (тут), транспортного податку (тут), податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиного податку (тут) та ставки акцизного податку. *** Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) ***  Жидачівсько - Миколаївський об’єднаний районний військовий комісаріат проводить відбір на військову службу за контрактом (детальніше тут...) ***  Пункти прийому відпрацьованих батарейок та акумуляторів у м. Жидачеві (детальніше тут...) ***  Просимо громадян, які не використовують виділену їм для ведення городництва земельну ділянку, подати в міську раду заяву про її вилучення (детальніше тут...)  
БЛАГОУСТРІЙ ПАМ’ЯТНИХ МІСЦЬ Друк e-mail
Понеділок, 30 березня 2015, 17:15

blagoystriy-pamyatnux-misc-1 У Жидачеві продовжуються роботи з благоустрою вулиць та пам’ятних місць. Так працівники Міського виробничого управління комунального господарства уже приступили до проведення ремонту доріжки біля Братської могили на площі Свободи.

Невелика площа біля пам’ятника набуде нового ошатного вигляду.

 
ВАЖКА АТЛЕТИКА. ЖИДАЧІВСЬКІ ЮНІОРИ - НАЙСИЛЬНІШІ Друк e-mail
Понеділок, 30 березня 2015, 17:07

vagka-atletuka-1 24-28 березня в м. Коломия проводився чемпіонат України серед юніорів. Збірна команда Львівщини була представлена нашими земляками – спортсменами клубу Зірве-Жидачів на чолі з тренерами: братами Андрієм і Володимиром Гентошами та Степаном Єсіним. Приємно відзначити, що саме жидачівця Гентоша Андрія призначено старшим тренером чоловічої збірної команди України з важкої атлетики.

 
ТОЛОКА НА ЗАМКОВІЙ ГОРІ Друк e-mail
Неділя, 29 березня 2015, 14:07

toloka-na-gori-1 27 березня на території Замкової Гори й біля озера було проведено толоку, у якій взяли участь працівники Жидачівської міської ради, Міського виробничого управління комунального господарства, МКП «Жидачівтеплокомуненерго», представники громадських організацій «Українська молодь Христові» та «Народний легіон».

 
ВЕСНЯНИЙ БЛАГОУСТРІЙ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ Друк e-mail
Четвер, 26 березня 2015, 18:03

blagoystriy-26-03-2015-1

СТВОРЕННЯ ЗАТИШНИХ КУТОЧКІВ МІСТА. Очищення території озера та Замкової гори – одне з пріоритетних завдань весняного оновлення міста. Саме над цим активно працює Жидачівська міська рада спільно з Міським виробничим управлінням комунального господарства. Цими днями працівники МВУКГ на берегах озера обрізають старі дерева, згодом толока на цій території продовжиться. У планах мерії зробити цей красивий куточок древнього Удеча, який особливо вподобали собі цієї зимової пори білі лебеді, улюбленим, затишним й зеленим місцем відпочинку для мешканців міста.


 
ОЗЕЛЕНЕННЯ БЕРЕГІВ СТРИЯ Друк e-mail
Четвер, 26 березня 2015, 17:53

ozelen-beregiv-struya-1 Працівники установ та організацій міста також не залишаються осторонь наведення порядку в Жидачеві та його озеленення. Так, 25 березня представники Жидачівського управління водного господарства впорядковували прибережну територію біля ріки Стрий, між старим і новим мостами. Інженерно-технічний персонал цієї організації висадив тридцять молодих дубочків, які їм подарувала громадська організація «ЕКО-Довкілля», та очистили прибережно-захисну смугу від сміття.

ozelenen-beregiv-struya-2

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 131

Громадські організації та установи міста

1. Футбольний клуб "Авангард Жидачів" - www.footbal-zhydachiv.blogspot.com

2. Інформаційний бюлетень міста Жидачів "Удеч сьогодні" - www.udechzhydachiv.blogspot.com

3. Громадська організація "ЕКО-Довкілля" - www.dovkillya.hmarka.net

4. Центр творчості для дітей та молоді - www.centreofcreatiw.blogspot.com

5. Мікрорайон "За переїзд" - www.igor-fedoryshyn.blogspot.com

6. Громадська організація "Удечівна" - www.udechivna.blox.ua/html

7. Жіноча благодійна організація "Наші візії" - www.nashiviziji.blogspot.com

8. Громадська організація спортивний клуб "Аполон" - www.sportsclubapollo.blogspot.com

9. Молодіжна громадська організація "Вектор" - www.mgo-vector.blogspot.com

10. Дошкільний навчальний заклад "Теремок" - www.dnzteremok.blogspot.com

11. Жидачівська центральна районна лікарня - Хірургія - www.zcrl-hirurgiya.at.ua

12. Жидачівська дитяча музична школа - www.muzskola.blox.ua/html

13. Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 - www.zhidachivschool.at.ua

14. Жидачівське відділення Миколаївської ОДПІ - www.dpi1318.blox.ua

15. С7М (Жидачів) - https://vk.com/c7molod