gototopgototop
    Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) ***  Інформація для громадян, котрі приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь у Жидачів (детальніше тут...) ***  Пункти прийому відпрацьованих батарейок та акумуляторів у м. Жидачеві (детальніше тут...) ***  Просимо громадян, які не використовують виділену їм для ведення городництва земельну ділянку, подати в міську раду заяву про її вилучення (детальніше тут...)  

Жидачівська Оранта

zhydachiv-oranta-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Календар новин

 Чер   Липень 2014   Сер

НПВСЧПС
   1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Julianna Walker Willis Technology

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/meriyazh/domains/zhydachiv-meriya.lviv.ua/public_html/components/com_jcomments/jcomments.php on line 139
НА НАРАДІ КОМУНАЛЬНИКІВ (21 липня 2014 року) Друк e-mail
Понеділок, 21 липня 2014, 21:36

z-m-r 21 липня міський голова Володимир Левко провів нараду, на якій керівники міських комунальних підприємств говорили про перші результати проведення у м. Жидачеві місячника санітарної очистки і благоустрою. У рамках цієї акції на базі міського виробничого управління комунального господарства уже сформовано три робочі групи, які відповідають за проведення місячника на території міста у різних секторах. Про початок такої потрібної акції офіційно повідомлені старші по будинках, приватні підприємці, керівники підприємств, організацій і установ Жидачева, їм також роздано приписи над чим треба працювати. Представники робочих груп контролюватимуть виконання робіт у рамках проведення місячника.

На нараді також йшлося про благоустрій будинків й тротуару в центральній частині міста, продовження робіт з запуску КНС північної частини Жидачева та про залучення якомога більшої кількості мешканців міста та представників юридичних установ до проведення місячника благоустрою. 

 
ВДЯЧНІ ПОЛЬСЬКИМ ВОЛОНТЕРАМ Друк e-mail
Понеділок, 21 липня 2014, 21:32

pl-volonteru-2014 У липні у м. Жидачеві перебувала група волонтерів з Польщі, котрі допомагали жидачівцям громаді впорядковувати старий цвинтар, де поховано багато представників польської громади. Це уже другий візит добровольців, вперше таку роботу вони проводили минулого року. Цього року групу з одинадцяти волонтерів супроводжували Крістіан Такундіс, Марта Кокотка і Мареш Колета.

У жидачівському костелі ксьондз о. Томаш висловив подяку хлопцям та дівчатам, а також керівникам групи за їхню жертовну працю, за те, що дбають про історичну пам’ять. Оцінили старання польських волонтерів і жителі Жидачева, які приходили дякувати, приносили морозиво, воду. Як відзначили волонтери, їм була приємна така увага містян. Перебуванням польських волонтерів у Жидачеві опікувався голова польської громади Жидачева, міський депутат Станіслав Посацький.

Радо юних гостей у себе прийняла і власниця відпочинкового комплексу «Острів» Тамара Титикало. Вона безкоштовно організувала святковий обід для волонтерів і запросила їх наступного року теж скористатися їх послугами.

Як зазначає міський голова м. Жидачева Володимир Левко, така праця погоджена на дипломатичному рівні: польські волонтери їдуть відновлювати могили своїх земляків в Україну, а українські займаються впорядкуванням українських цвинтарів у Польщі.  І хоч благоустрій недіючого кладовища Жидачева перебуває під постійним контролем міського виробничого управління комунального господарства, підтримка великодушних людей не буде аж ніяк зайвою.  Тож, мерія міста щиро вдячна добровольцям з Польщі за допомогу громаді нашого міста.

 
БЛАГОУСТРІЙ СТАДІОНУ "АВАНГАРД" Друк e-mail
Понеділок, 21 липня 2014, 13:11

blagoystriy-stadion-1 У рамках проведення місячника санітарної очистки і благоустрою м. Жидачева проводиться й оновлення стадіону «Авангард». Уже оновлено частину лавок, акуратно покошено траву на футбольному полі, впорядковано його. Зараз встановлюють плити для пішохідної доріжки, а також між рядами для сидіння. А щоб погода не могла завадити перегляду матчів, міркують фахівці й над встановленням дашків над лавками. Усе це завдяки злагодженій праці міської ради, міського виробничого управління комунального господарства та учасників громадських робіт.

 
ПРО РОБОТУ ПРОКУРАТУРИ ЖИДАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ПРОТЯГОМ І ПІВРІЧЧЯ 2014 РОКУ Друк e-mail
Понеділок, 21 липня 2014, 13:05

prokyratyra Як інформує прокурор Жидачівського району Андрій Пітко, прокуратура приділяє значну увага забезпеченню захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави, а також протидії злочинним посяганням в тому числі із корупційними проявами на території району.

Комплексне вивчення прокуратурою району стану дотримання вимог чинного законодавства, систематичний аналіз обстановки та координація діяльності правоохоронних і виконавчих органів влади, обговорення питань протидії злочинності на території район дало змогу правоохоронним органам у першому півріччі поточного року в цілому контролювати стан законності у районі в тому числі зменшити на 62,5% випадків грабежів та на 40% злочинів, пов'язаних із шахрайськими діями.

 
У РАМКАХ ПРОВЕДЕННЯ МІСЯЧНИКА БЛАГОУСТРОЮ Друк e-mail
П'ятниця, 18 липня 2014, 12:44

y-ramkax-misyachnuka-3 У місті продовжуються розпочаті раніше роботи з благоустрою Жидачева. На звершенні ремонт тротуарів на площі Свободи (біля приміщення прокуратури). Працівники міського виробничого управління комунального господарства завершують облаштування частини площі Свободи (на початку вул. Шевченка). Там уже встановлено бруківку, сформовано квіткові насадження, підготовлено місце для висадки декоративних дерев. У міському сквері також ведуться роботи над завершенням формування пішохідної доріжки.  А на вул. Котляревського (масив «Гора») завершують прокладати каналізаційний колектор. 

y-ramkax-misyachnuka-1

y-ramkax-misyachnuka-2

y-ramkax-misyachnuka-4

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 101

Громадські організації та установи міста

1. Футбольний клуб "Авангард Жидачів" - www.footbal-zhydachiv.blogspot.com

2. Інформаційний бюлетень міста Жидачів "Удеч сьогодні" - www.udechzhydachiv.blogspot.com

3. Громадська організація "ЕКО-Довкілля" - www.dovkillya.hmarka.net

4. Центр творчості для дітей та молоді - www.centreofcreatiw.blogspot.com

5. Мікрорайон "За переїзд" - www.igor-fedoryshyn.blogspot.com

6. Громадська організація "Удечівна" - www.udechivna.blox.ua/html

7. Жіноча благодійна організація "Наші візії" - www.nashiviziji.blogspot.com

8. Громадська організація спортивний клуб "Аполон" - www.sportsclubapollo.blogspot.com

9. Молодіжна громадська організація "Вектор" - www.mgo-vector.blogspot.com

10. Дошкільний навчальний заклад "Теремок" - www.dnzteremok.blogspot.com

11. Жидачівська центральна районна лікарня - Хірургія - www.zcrl-hirurgiya.at.ua

12. Жидачівська дитяча музична школа - www.muzskola.blox.ua/html

13. Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 - www.zhidachivschool.at.ua

14. Жидачівське відділення Миколаївської ОДПІ - www.dpi1318.blox.ua